Pełne wsparcie w realizacji programów branżowych dla polskich firm inwestujących w Anglii

image_pdfimage_print

Profesjonalne wsparcie w promocji produktów na rynku brytyjskim – program branżowy pod indywidualne wymagania

Czym jest branżowy program promocji?

Branżowy program promocji to nic innego jak działanie mające na celu jak najlepsze zareklamowanie produktu danej branży na rynku zagranicznym. Branżowy program promocji, który realizujemy składa sie z dwóch elementów (komponentów):

  • Pierwszy element stanowi zbiór działań opracowanych pod kątem indywidualnego przedsiębiorcy
  • Drugi element stanowią działania nakierowane na jak najlepsze zareklamowanie  całej branży na rynku zagranicznym

Co oferujemy?

W naszej firmie kładziemy nacisk na to, aby każda firma – niezależnie od branży, w której działa, miała możliwość zaprezentowania się na rynku międzynarodowym w taki sposób, aby wypracowała sobie uznaną renomę na rynku Wielkiej Brytanii.

Realizujemy oba etapy promocji polskich branż na rynku UK:

  • w ramach pierwszego przygotowujemy profesjonalne plany promocji dla indywidualnych przedsiębiorstw (udział w targach zagranicznych, misjach gospodarczych, spotkaniach biznesowych z potencjalnymi partnerami handlowymi z Wielkiej Brytanii i wielu innych)
  • w ramach drugiego zapewniamy między innymi profesjonalne działania, które zapewniają odpowiednią reklamę w Anglii dla całej branży

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą w zakresie pierwszego elementu (tzn. organizowania udziałów w targach zagranicznych, nawiązywanie kontaktów z kontrahentami zagranicznymi i innymi, zapraszamy do zakładki Oferta.

Jakie branże wspieramy?

Nasza działalność oferuje wsparcie marketingowe dla firm wszystkich branż. Najczęściej realizowane przez nas wsparcie dotyczy branż, które możecie Państwo znaleźć w menu Informacje po lewej stronie.

Branżowy program promocji to znakomita szansa na odniesienie pierwszego sukcesu za granicą jakim będzie przyciągająca uwagę i odpowiednio zaplanowana i zaprojektowana reklama na targach w Anglii i całym UK.

Jednocześnie zachęcamy Państwa do odwiedzenia strony www.promocjazagranica.pl gdzie znajdziecie Państwo niezwykle bogatą ofertę pełnego marketingu zagranicznego dla polskich firm.


Umieść poniższy kod na swojej stronie, lub blogu:
lub pobierz banerek na swoją stronę - instrukcja jak wstawiać link i baner na własną stronę
albo podziel się tym na portalach społecznościowych

Trade fairs exhibition prices
Messepreise für Aussteller & Besucher