image_pdfimage_print

Oferujemy profesjonalne usługi budowy i montażu stoisk na targach w Anglii

Specjalnie dla naszych Klientów wykonujemy usługę budowy oraz pełnego montażu stoisk targowych na wszystkich obsługiwanych przez nas targach na terenie całej Anglii.  Decydując się no skorzystanie z naszych usług organizacji targów w Anglii nie muszą Państwo martwić się o jakiekolwiek formalności jak i również o budowę stoiska, co często wiąże się z kłopotliwymi niedogodnościami.
W ramach świadczonych przez nas usług zadbamy o kompleksową budowę stoiska od budowy szkieletu, poprzez wyposażenie zaplecza jak i również zadbamy o wszystko od strony wizualnej. Projektujemy i wykonujemy także banery reklamowe przydatne do zabudowy stoiska targowego jak i również wszelkiego rodzaju materiały marketingowe potrzebne podczas targów w Anglii i nie tylko.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Przede wszystkim zyskują Państwo pewność, że wszystko będzie przygotowane jak należy, a podczas wyjazdu nie spotka Państwa niemiła niepodziana np. brak prądu na stoisku czy najpotrzebniejszego umeblowania.  Zyskują Państwo “spokojną głowę”, gdyż w Państwa imieniu zajmiemy się również wszystkimi formalnościami jak  rezerwacja miejsca targowego, rezerwacja parkingu i wszystkich innych związanych z tym formalności.

“DOPILNUJEMY ABY WSZYSTKO BYŁO DOPIĘTE NA OSTATNI GUZIK”

budowa stoisk targowych

Również oprócz budowy stoiska oferujemy inne usługi jak np:

  • indywidualna i kompleksowa organizacja targów
  • rezerwację miejsca targowego
  • rezerwację miejsca targowego
  • zamówienie prądu, mebli itp.
  • przygotowanie materiałów reklamowych
  • kompleksową pomoc w organizacji wyjazdu na targi
  • załatwiamy WSZYSTKIE formalności od A do Z
  • zapewniamy wsparcie podczas targów w Anglii

Co mogą Państwo zyskać korzystając z naszej oferty:

Dokładamy wszelkich starań, aby przy realizacji każdego projektu w pełni wykorzystać wszystkie dostępne możliwości efektywnego zaprezentowania produktów i usług firmy obecnej na targach. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w oferowaniu usług marketingowych dla firm i korporacji na rynku angielskim.

Posiadamy wykwalifikowanych specjalistów i doktorów ekonomii, marketingu, branży IT oraz germanistów (oferujemy również kompleksowe tłumaczenia). Korzystamy także z doświadczenia naszych grafików oraz współpracujemy z zagranicznymi firmami partnerskimi, dzięki czemu jesteśmy zorientowani się w sytuacji na rynku angielskim.