Kompleksowa pomoc w realizacji dofinansowania targów zagranicznych – Paszport do Eksportu dla firm

image_pdfimage_print

 

Oferujemy profesjonalne wsparcie przy realizacji działań w zakresie Paszportu do Eksportu

Paszport do Eksportu – dla kogo i po co?

Paszport do Eksportu to znakomita recepta na dofinansowanie targów zagranicznych dla polskich firm, które zainteresowane są inwestowaniem w eksport. Jest to działanie w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka (POIG). Jest on przeznaczony dla  małych, średnich i dużych firm. Dzięki niemu każda firma ma możliwość przeznaczenia kwoty w wysokości 400 tys. złotych na cele związane z promocją swoich produktów za granicą.

Nasze oferta pomocy:

Nasza firma oferuje pełne wsparcie w zakresie realizacji działań wchodzących w skład programu Paszport do Eksportu. Są to, między innymi:

  • organizowanie targów na terenie całej Wielkiej Brytanii, w tym w dwóch największych ośrodkach targowych i wystawienniczych w UK – Londynie i Birmingham (po szczegółowe informacje zapraszamy do zakładki Oferta)
  • poszukiwanie potencjalnych partnerów handlowych w Wielkiej Brytanii
  • nawiązywanie umów z potencjalnymi kontrahentami handlowymi
  • wynajem sal na spotkania biznesowe
  • bogata oferta baz danych dla polskich firm
  • przygotowywanie całego planu rozwoju eksportu
  • przygotowanie, zaprojektowanie i wydruk materiałów reklamowych (teczek firmowych, ulotek, wizytówek, folderów, itp.),
  • i wiele innych działań pozwalających na efektywny i dynamiczny start na jednym z najważniejszych rynków handlowych na świecie

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta wsparcia dla firm – zapraszamy do kontaktu z nami

Cechy, które wyróżniają nas na tle konkurencji:

Nasza firma oferuje nie tylko profesjonalne przygotowanie do targów dla firm z każdej branży, ale też zapewnia kompleksowe usługi w zakresie kojarzenia potencjalnych partnerów handlowych z Anglii i Polski oraz pomaga w zorganizowaniu pełnego wsparcia i opieki marketingowej, tłumaczeniowej i organizacyjnej.

Dofinansowanie targów zagranicznych w naszym wykonaniu to gwarancja sukcesu i zadowolenia z przeprowadzonych przez nas działań.

Zachęcamy jednocześnie do odwiedzenia strony promocja firm za granicą gdzie znajdą Państwo bogatą ofertę wsparcia marketingowego i outsourcingu sprzedaży dla polskich firm, które zainteresowane są rozszerzeniem swojej działalności, lub jej rozpoczęciem na rynku Wielkiej Brytanii, ale też na wszystkich pozostałych rynkach Europy.


Umieść poniższy kod na swojej stronie, lub blogu:
lub pobierz banerek na swoją stronę - instrukcja jak wstawiać link i baner na własną stronę
albo podziel się tym na portalach społecznościowych

Trade fairs exhibition prices
Messepreise für Aussteller & Besucher