image_pdfimage_print

W naszej ofercie mamy do zaoferowania profesjonalne i sprawdzone metody pozwalające na efektywne organizowanie targów w Anglii dla firm z Polski. Nasza oferta jest znakomitym rozwiązaniem dla wszystkich krajowych przedsiębiorców rozpoczynających, lub też rozszerzających swoja działalność handlową na rynku brytyjskim. Wielka Brytania to jeden z najbardziej chłonnych i zróżnicowanych rynków na świecie.

Nasza oferta:

Zapewniamy szeroki zakres usług – od organizowania targów i wsparcia tłumaczeniowego, do poszukiwania partnerów handlowych i wspierania w ubieganiu się o dofinansowania unijne do eksportu:

Co Państwo zyskują?

Korzystając z naszego kompleksowego wsparcia reklamowego w Wielkiej Brytanii mają Państwo możliwość efektownego zareklamowania swoich produktów na jednym z najbardziej aktywnych i najwazniejszych rynków handlowych za granicą. Zapraszamy do zapoznania sie z naszą pełną ofertą wsparcia odnośnie imprez targowych, którą możecie Państwo znaleźć w menu górnym. Wszystkich zainteresowanych naszymi usługami serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Gwarantujemy pełen profesjonalizm i sukces na rynku międzynarodowym.