Poszukiwanie partnerów handlowych w Anglii – wsparcie dla firm z Polski

image_pdfimage_print

Zapewniamy Państwu pełne wsparcie w poszukiwaniu odpowiedniego partnera biznesowego na terenie całej Wielkiej Brytanii

 

Nasza firma i oferta dla klientów

Poszukiwanie partnerów handlowych w Anglii zapewnia szereg możliwości gwarantującychc zwiekszenie sprzedaży i renomy danej firmmy.

Od początku naszej działalności kładziemy szczególny nacisk na odpowiednie zareklamowanie polskich firm na rynkach zagranicznych, w szczególnosci zaś na rynku brytyjskim. Oferujemy Państwu między innymi działania takie jak:

  • profesjonalny “partners matching“, czyli wyszukiwane potencjalnych kontrahentów na terenie UK zainteresowanych współpracą z Państwa firmą
  • wyszukiwanie atrakcyjnych ofert współpracy dla Polskich firm rozpoczynających i rozszerzającchc swoja działalność na terenie Wielkiej Brytanii
  • i wiele innych usług związanych z zapewnieniem Państwa firmie dynamicznego rozwoju na Wspach Brytyjskich

Korzyści płynące z nawiązania współpracy z kontrahentem z Wielkiej Brytanii

Działalność handlowa prowadzona na rynku zagranicznym, a w szczególności na tak silnym rynku jak brytyjski to znakomita okazja na podniesienie swojej renomy, jak również rozpoznawalności wśród zagranicznych klientów i konsumentów. Poszukiwanie partnerów handlowych w Anglii to pierwszy krok do silnej pozycji na międzynarodowym rynku handlowm.

Dlaczego Anglia i Wielka Brytania?

Ponieważ angielski rynek handlowy stanowi jeden z największych i najbardziej dynamicznych rynków na świecie. Swoje siedziby mają tu setki firm a kolejne setki inwestują tu codziennie gdyż obecność na rynku angielskim sprawia, że nasza wartość, jak również wartość naszych produktów rośnie błyskawicznie.

W Wielkiej Brytanii odbywają się setki międzynarodowych targów, na których swoje produkty prezentują firmy z całego świata. Do najważniejszych targów na terenie Anglii zaliczyć można targi w:

Oferujemy pełne wsparcie marketingowe dla wszystkich polkskich firm, niezależnie od branży, którą reprezetują. Zapraszamy do przejrzenia zakładki ‘targi branżowe’ w menu górnym po bardziej szczegółowe informacje.

Zapraszamy do kontaktu z nam, jak również odwiedzena naszej strony usługi marketingowe dla firm oferującej wsparcie dla firm działających na rynkach zagranicznych.


Umieść poniższy kod na swojej stronie, lub blogu:
lub pobierz banerek na swoją stronę - instrukcja jak wstawiać link i baner na własną stronę
albo podziel się tym na portalach społecznościowych

Trade fairs exhibition prices
Messepreise für Aussteller & Besucher